מברשות שיניים חשמליות Oral-B Genius

חכמה. מהפכנית.
Oral-B Genius 8000 החדשה

מברשת כל כך מתקדמת, שהיא מסייעת לכם לצחצח כמו שרופא השיניים ממליץ. המברשת בעלת חיישן לחץ שמתריע אם אתם מצחצחים חזק מידי, ראש עגול שעוצב בהשראת הכלים של רופאי השיניים וטכנולוגיית זיהוי מיקום כדי שלא תפספסו אף איזור. עם Oral-B Genius אתם יודעים שאתם מקבלים ניקיון מיטבי.


תכונות צחצוח

Oral-B Genius היא מערכת צחצוח חכמה שמסייעת לכם לצחצח כמו שרופא השיניים שלכם ממליץ.

זיהוי מיקום: התכונה המהפכנית ביותר של Genius. על ידי חיבור לטלפון החכם שלכםולאפליקציית Genius ,Oral-B משתמשת בטכנולוגיית זיהוי פנים על מנת להנחות את הצחצוח שלכם, איזור אחר איזור.

חיישן לחץ: רופא השיניים שלכם רוצה שתצחצחו תוך הפעלת מידת לחץ מדוייקת. Oral-B Genius תתריע ויזואלית כאשר אתם מצחצחים חזק מידי.

ראש מברשת עגול: ראש המברשת העגול הייחודי של Oral-B Genius עוצב בהשראת הכלים של רופאי השיניים. מכיוון שהוא עגול, ראש מהברשת מקיף כל שן לניקיון יסודי יותר.

טיימר: מעדכן כאשר הגעתם לפרק הזמן הנחוץ לצחצוח, לניקיון מיטבי.

אפליקציית Oral-B החדשה
על ידי שימוש בטכנולוגיית Bluetooth המברשת שלכם תתחבר לאפליקציית Oral-B כדי לשפר את שגרת הצחצוח שלכם.
ניתן להשיג חינם ב-iOS ואנדרואיד

אביזרים

תפס למראה ישמור על הטלפון שלכם בתנוחה הנכונה תוך כדי הצגה בולטת של אפליקציית Oral-B, שתתריע כאשר אתם מצחצחים חזק מידי ותנחה את הצחצוח שלכם, איזור אחר איזור.

סיפורה של מצחצחת

היא סטייליסטית שמסוגלת לעשות קסמים עם מברשות איפור, אבל היא יודעת ששום דבר לא משתווה לחיוך לבן. זאת הסיבה שבגללה היא מספרת לכל הלקוחות שלה על מברשת מתקדמת יותר, כזו עם ראש מברשת מעוגל - Oral-B Genius. צפו בסיפור

קנו מברשת שיניים חשמלית

Oral-B הוא מותג מברשות השיניים המומלץ ביותר על ידי רופאי שיניים ברחבי העולם. צפו במבחר מברשות השיניים החשמליות שלנו.