אפליקציית Oral-B

טכנולוגיית זיהוי מיקום
80% מהאנשים לא מצחצחים זמן ארוך 
מספיק, לפחות באזור אחד בפה*.

יחד עם אפליקציית Oral-B גרסה 4.1, טכנולוגיית זיהוי המיקום ב-Oral-B Genius עוקבת אחר מיקום המברשת ומראה לך כיצד לצחצח את כל האזורים בפה באופן שווה ואחיד.

 

*על פי נתונים שנשמרו, מחקר P&G בנוגע למעקב אחר תנועה


הקניית הרגלי צחצוח טובים
כשאפליקציית Oral-B מתחברת למברשות Oral-B עם חיבור Bluetooth,  היא משפרת את העמידה בכללי הצחצוח, מה שקובע במידה רבה את הצלחת הביקורים אצל רופא השיניים. מחקרים מראים כי אנשים המשתמשים במברשת שיניים ידנית מצחצחים בממוצע פחות מ-60 שניות. נתוני האפליקציה מראים כי בזמן החיבור, עולה זמן הצחצוח הממוצע ל-2 דקות ו-27 שניות, יותר משתי הדקות המומלצות על ידי רופאי השיניים.

בנוסף, אנשים המשתמשים במברשת שיניים ידנית מפעילים כוח עד פי 2 יותר מהכוח שהונחו להפעיל, וזה יותר ממה שצריך בשביל ניקיון טוב. עם מערכת ההנחיה של Oral-B, עד 93% מהמצחצחים האגרסיביים הפחיתו את הכוח שהפעילו בצחצוח. הזמן שבו הצחצוח היה חזק מדי פחת בשיעור של עד 88%. 
אתגרו את הצחצוח שלכם
אתגר הצחצוח מאפשר לכם לעקוב אחר ציוני צחצוח על בסיס איכות הצחצוח שלכם בכל חלקי הפה וזאת על מנת לשפר את הרגלי הצחצוח באמצעות תמריץ לצחצח טוב יותר במשך זמן ארוך יותר.
טיפול בבעיות בבריאות הפה או קביעת יעדים חדשים
ניתן לתכנת את Genius כך שתסייע לך בכל אחד מהתחומים הבאים: מלחמה בפלאק, הלבנה, בריאות חניכיים וטיפול מקיף בגשרים.
למה Oral-B Genius מתאימה לך?
גלו עוד על התכונות והיתרונון של Oral-B Genius 8000 המסייעות לכם לצחצח כמו שרופא השיניים ממליץ.
כיצד להשתמש ב-Oral-B Genius ובאפליקציה?
מדריך זה כולל פרטים נוספים על האופן בו ניתן להשתמש באפליקציית Oral-B ובזיהוי המיקום.
רופא השיניים המטפל בך יכול לתכנת שגרת צחצוח במיוחד בשבילך
מי מכיר את הפה שלך טוב יותר מרופא השיניים המטפל בך? הוא זה שיודע אילו איזורים צריכים יותר תשומת לב  ועל בסיס היכרותו עם כל שן ושן הוא יוכל לקבוע עבורך את שגרת צחצוח, כולל מצבי צחצוח וזמני צחצוח, המתאימה לך ביותר.

ניתן להשיג חינם ב-iOS ואנדרואיד

כדי לצפות בפירוט נוסף על SmartSeries ולהשוות למוצרי Oral-B אחרים, עברו לדף המוצרים שלנו.
הכיתוב והלוגו של בלוטות' הם סימנים מסחריים רשומים בבעלות Bluetooth SIG, Inc., והשימוש בהם על ידי Oral-B נעשה ברישיון. סימנים מסחריים / שמות מסחריים אחרים שייכים לבעליהם.